چگونه موهای کاشته شده را تقویت کنیم تا دائمی و سالم بمانند؟
خدمات کاشت۱۴۰۳-۱۹-۰۳

چگونه موهای کاشته شده را تقویت کنیم تا دائمی و سالم بمانند؟

 

زیبایی طبیعی و دائمی صورت به پارامترهای متعددی همچون زیبایی ابرو، زیبایی مو یا حتی ریش در آقایان بستگی دارد. در بسیاری از افراد کاهش تراکم ابرو، ریش یا مو زیبایی چهره آنها را کمتر می‌کند. در دنیای پیشرفته امروز با استفاده از خدمات زیبایی مو، کاشت ابرو یا کاشت ریش می‌توانید چهره جذاب‌تر و زیباتر داشته باشید. هم اکنون کلینیک‌های بسیار زیادی به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارند که باید برای چنین خدماتی نیز حتماً به مراکز قابل اعتماد مراجعه کرد.

 

کاشت مو در کلینیک سعادت آباد

مو یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار روی زیبایی چهره و استایل تمامی افراد است. اگر شما هم به دنبال خدمات زیبایی مو هستید می‌توانید با کاشت مو و احیای مجدد آن زیبایی را به چهره خود بازگردانید. از روش‌های بسیار زیادی برای کاشت مو می‌توان استفاده کرد؛ اما پیشرفته‌ترین و بهترین روش‌ها در کلینیک سعادت آباد توسط متخصصان کاربلد انجام می‌شود.

در این مجموعه حتی خدمات متنوعی همچون خدمات کاشت ریش و کاشت ابرو نیز با کمترین هزینه صورت می‌گیرد. در این کلینیک معمولاً خدمات زیبایی مو یا کاشت مو به دو روش انجام می‌شود که شامل:

 

کاشت مو به روش FUT

در این روش نیاز به برداشت مو از قسمتی از بدن و در نتیجه اهدای مو دارد. ویژگی‌هایی در این روش باعث محبوبیت آن نسبت به دیگر روش‌های کاشت می‌شود. در روش FUT شما می‌توانید پیوند بیشتری از موها را طی یک جلسه انجام دهید و در این صورت هزینه‌های کمتری نیز پرداخت خواهید کرد. ممکن است در این روش یک خط جای زخم همچنان در محل مورد نظر باقی بماند که به مرور کمرنگ‌تر می‌شود.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FIT

در این روش نیز برای کاشت، باید از قسمتی از بدن مانند پشت یا کنار سر برای اهدای قسمت‌های دیگر سر مو برداشت شود. از مزایای کاشت مو به این روش می‌توان به بهبود سریع جای زخم و پیوند دادن سریع موهای اهدا شده اشاره کرد.

 در کلینیک زیبایی سعادت آباد با بررسی شرایط مختلف روش احیا انتخاب می‌شود. اگر روی جای زخم حساسیت دارید و نمی‌خواهید جای زخم موهای برداشته شده باقی بماند بدون شک روش روش FIT برای شما بهترین گزینه است. البته نسبت به دیگر روش‌های کاشت مو یا حتی کاشت ابرو هزینه بر است؛ اما در عوض در این روش پیوند سریعتر انجام می‌شود.

کاشت مو به روش FIT

کاشت ریش

یکی از مهمترین عناصری که روی زیبایی و جذابیت چهره آقایان تاثیر بسیار زیادی دارد، کاشت ریش است. در این روش تراکم موهای ریش را به روش‌های کاملاً طبیعی و با استفاده از موهای کاملاً طبیعی فزایش می‌دهند. پس از کاشت ریش همچون خدمات زیبایی مو یا ابرو قطعاً صورت شما جذاب‌تر خواهد شد و زیبایی بیشتری نیز خواهید داشت. در این روش که برای افزایش تراکم و پر کردن قسمت‌های کم پشت پیوند صورت می‌گیرد، بر اساس شرایط افراد روش‌های مختلفی را انتخاب می‌کنند. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

کاشت ریش سعادت آباد

روش FUG

در این روش مقداری از پیازچه‌های مو از قسمت پشت یا حتی کنار سر برداشته می‌شود. در نتیجه این تارهای مو را باید زیر دستگاه‌های پیشرفته‌ای جدا و آماده کاشت کنند.

روش NFUT

در این روش پزشک متخصص توسط دستگاه‌های بسیار پیشرفته‌ای ابتدا قسمت مورد نظر را بی‌حس می‌کند. در نتیجه بخش کوچکی از پوست که دارای گرافیت مو است را برش و به ناحیه مورد نظر بخیه می‌زند.

روش BHD

در این روش برداشت از قسمت پشت یا کنار سر انجام نمی‌شود، بلکه موهای نقاط دیگر بدن را انتخاب می‌کنند.

روش FUE

روش FUE یکی از خاص‌ترین روش‌ها برای کاشت ریش است که در آن ابتدا تارهای مو را به صورت جداگانه توسط دستگاه‌های مخصوصی استخراج می‌کنند. در نتیجه این تارها در قسمت مورد نظر یک به یک به صورت جداگانه برداشته می‌شوند. اگرچه در این روش ریش به تراکم بسیار زیادی نمی‌رسد؛ اما جای زخم‌ها در این روش سریع‌تر بهبود می‌یابد.

 

کاشت ابرو با بهترین روش پیشرفته

همانگونه که کاشت مو و کاشت ریش برای آقایان جذاب است، کاشت ابرو نیز زیبایی خانم‌ها و همچنین آقایان را جذاب‌تر و بیشتر می‌کند. در این روش زیبایی طول و ضخامت ابروهای شما عزیزان بیشتر می‌شود. کاشت ابرو توسط موهای طبیعی یا با استفاده از نخ‌های مصنوعی صورت می‌گیرد که به بهبود شکل ظاهر ابروهای شما کمک می‌کند.

 

کاشت ابرو سعادت آباد

پس از کاشت ابرو زمانی که ابروهای پرپشت و زیباتری داشته باشید قطعاً چشم‌ها و صورت شما نیز جذاب‌تر به نظر می‌رسد. در کلینیک زیبایی سعادت آباد معمولا مو را از قسمت اهدا کننده دریافت کرده و به قسمت ابرو پیوند می‌زنند. این موها معمولاً از قسمت پشت یا کنار سر برای پیوند قسمت ابرو انتخاب می‌شود. کاشت ابرو در کلینیک سعادت آباد مزایای بسیار زیادی دارد که برخی از آنها شامل:

هزینه‌های مقرون به صرفه

در این کلینیک تخصصی از تجارب متخصصین با تجربه و همچنین دستگاه‌های متد روز بهره‌مند می‌شوید. در این روش هزینه‌های مقرون به صرفه‌ای در قبال کاشت مو یا کاشت ابرو پرداخت می‌کنید.

زیبایی طبیعی

کاشت در این مجموعه توسط دستگاه‌ها و ابزار پیشرفته‌ای با دقت و کیفیت بالا انجام می‌شود. پس از بهبود زخم‌ها دیگر جای هیچ زخم و تورمی باقی نمی‌ماند و ابروهای زیبا و طبیعی خواهید داشت.

بهترین کلینیک کاشت مو ریش و ابرو

کلینیک زیبایی سعادت آباد یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین کلینیک‌های زیبایی در کشور است که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرد. انجام چنین خدمات زیبایی با حساسیت بسیار نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد. چه بسا اینکه باید به روش‌های جدید و توسط دستگاه‌های پیشرفته و ایمن صورت بگیرد که برای سلامتی نیز ضرر نداشته باشد.

 در این مجموعه نیز متخصصین کاربلد با همکاری یکدیگر نقاط ضعف همدیگر را پوشانده و با استفاده از سیستم‌های درمانی مختلف و پیشرفته کیفیت و قدرت خود کار خود را افزایش داده‌اند. انجام خدمات زیبایی مو، ابرو، ریش و... در این مجموعه مزایای بسیار زیادی دارد که شامل:

 1. بهره‌بندی از کیفیت کار پزشکان متخصص و کاربلد
 2. مجهزترین کلینیک پزشکی  نظر دستگاه‌ها و روش‌های درمان
 3. دریافت هزینه‌های مقرون به صرفه‌تر در مقایسه با دیگر مراکز درمانی
 4. دارای پرسنلی کار آزموده با تجربه و خوش اخلاق

نتیجه

این روزها افراد بیشتر درگیر زیبایی خود هستند و چه بسا اینکه برای کاشت مو، کاشت ابرو یا حتی کاشت ریش به روش‌های متعددی روی می‌آورند. برای چنین خدماتی قطعاً هزینه‌های زیادی پرداخت می‌شود و تنها برخی از کلینیک‌ها هزینه کمتری نسبت به دیگر مراکز دریافت می‌کنند.

به همین سبب در انتخاب کلینیک زیبایی باید دقت زیادی داشته باشید و قبل از انتخاب در رابطه با آن تحقیقاتی انجام دهید. کلینیک زیبایی سعادت آباد بهترین و تخصصی‌ترین مرکز زیبایی در ایران، پاسخگوی شما عزیزان است.

سوالات متداول

انواع روش‌های کاشت ریش چیست؟

 • روش FUG
 • روش NFUT
 • روش BHD
 • روش FUE

 

بارز ترین مزایای کاشت در کلینیک زیبایی سعادت آباد چیست؟

 • در اختیار داشت پرسنل مجرب
 •  استفاده از تجهیزات بروز دنیا
 • هزینه مناسب

 

هزینه کاشت چقدر است؟

هزینه دقیقی برای این فرایند نمیتوان تعیین کرد، اما تمامی روش‌های کاشت در کلینیک سعادت آباد، با منساب ترین قیمت انجام می‌پذیرد.

 

کلینیک سعادت آباد
جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت
با متخصصی جراحی و زیبایی ما تماس بگیرید.
برای مشاوره با دکتر جراحی زیبایی سعادت آباد کلیک کن.