مجله سلامت کلینیک سعادت آباد

معرفی انواع جوش و جای جوش و پمادهای ملایم ترمیم كننده‌ی جای جوش

جوش صورت يكي از آزاردهنده ترين عارضه هاي پوستي براي هر فرد به شمار مي رود. عوامل متعددي باعث بوجود آمدن آكنه هاي پوستي مي شوند، در نتيجه قبل از هرگونه درماني بايد علل داخلي و خارجي بروز جوش صورت بررسي گردد. با اين حال آكنه و جوش به مروز زمان بهبود پيدا ميكنند اما در صورتي كه پوست قوام خوبي نداشته باشد و با كمبود يا فقدان كلاژن مواجه شود باعث بروز اسكار هاي فرو رفته، برآمده و لك هاي ناشي از جوش مي شوند. براي درمان آن ابتدا بايد نوع جاي جوش به جا مانده روي صورت بررسي شود.

چه کسانی از لیزر نتیجه نمی‌گیرند؟

لیزر یک روش زیبایی و مؤثر است که برای از بین بردن مو‌های زائد به کار می‌رود. این روش غیر تهاجمی بوده و فولیکول‌های مو را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اما لیزر مو‌های زائد برای تمام افراد نتیجه ثابت ندارد. این موضوع به دلایل مختلفی بستگی دارد و قبل از اقدام برای این کار حتماً اطلاعات خود را درباره آن بالا ببرید. اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که قصد انجام لیزر موهای زائد خود را دارید، توصیه می‌شود تا اخر این مقاله با ما همراه باشید.

پلکسر یا پلاسما دور چشم و پلک برای زیباسازی و جوانسازی چشم

پوست دور چشم و اطراف آن از طبیعت بسیار نازکی برخوردار است و بسيار مستعد چین ‌و چروک و افتادگی مي باشد. با افزايش سن اولين ناحيه اي كه علائم پیری را نشان مي دهد دور چشم و پلك ها مي باشند که این امر نه تنها بر روی زیبایی چهره بلکه در کل صورت اثرگذار است و ظاهری پیر و خسته به صورت فرد می‌دهد. يكي از روش ‌های محبوب و موجود برای بازگرداندن جوانی به چشم ها، عمل جراحی پلک است.

تزریق چربی برای چه نواحی مناسب است؟

چربی به عنوان یک منبع ذخیره انرژی و همچنین به عنوان یک عامل ايده آل در روند بازسازی و زیبایی بدن شناخته مي شود. تزریق چربی یک فرآیند جراحی زیبایی است بدين صورت که چربی از نواحی دیگر بدن جمع‌آوری شده و در نواحی مورد نظر برای حجم دهی یا بهبود ظاهري استفاده می‌شود. این روش معمولاً برای افرادی استفاده می‌شود که می‌خواهند حجم بیشتری در بخش‌های خاصی از بدن خود داشته باشند یا نواقص ظاهري خود را ترمیم کنند. در این روش، چربی از یک نقطه از بدن جمع‌آوری شده، سپس پس از پالایش، به بخش مورد نظر تزریق می‌شود.

انواع فرم بینی قبل و بعد از عمل رینوپلاستی

شايد اين سوال براي شما هم پيش آمده باشد كه بخواهيد بدانيد فرم بيني شما چگونه است؟ فرم بینی تأثیر زیادی در اعتماد به نفس و احساس زیبایی در چهره افراد دارد و اولین جزء از صورت است که توجه ديگران را به خود جلب می‌کند.