هزینه افتادگی پلک
خدمات زیبایی۱۴۰۲-۲۵-۱۱

هزینه افتادگی پلک

جراحی پلک یکی از عمل‌های بسیار پرطرفدار برای زیبایی صورت است. چراکه اگر افتادگی پلک داشته باشید، صورتتان غمگین و خسته به نظر خواهد رسید و همین باعث می‌شود که به سراغ جراحی بروید تا چهره خود را باز و شاداب‌تر نشان دهید‌. ما در این مطلب تصمیم گرفتیم که راجع به هزینه افتادگی پلک اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم تا اگر قصد انجام چنین جراحی‌هایی را دارید، بدانید که حدوداً باید چقدر هزینه کرد و این هزینه به چه عواملی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره این مقاله را از دست ندهید. 

هزیننه افتادگی پلک

عوامل تاثیرگذار روی هزینه جراحی افتادگی پلک 

فرقی ندارد که در چه سالی هستیم! در هر صورت عواملی هستند که هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا یا پایین را مشخص می‌کنند و آن را تحت تاثیر قرار خواهند داد. در ادامه این عوامل تاثیرگذار برایتان توضیح داده شده است. 

میزان مهارت و دستمزد پزشک 

پزشکان مختلف هر کدام دستمزدهای متفاوتی دارند. تخصص آنها، مهارت و میزان تجربه‌ای که دارند، روی دستمزدشان اثرگذار است‌. به خاطر همین حتماً باید این مورد در نظر گرفته شود که مهمترین عامل تاثیرگذار روی جراحی زیبایی پلک و هزینه‌های آن است. اگر شما پلک بالای خود را بلفاروپلاستی کنید، تا حد زیادی روی ظاهر زیبای صورتتان تاثیر خواهد داشت اما مهارت پزشک است که این تاثیرگذاری را مشخص می‌کند. 

تجربه جراح 

میزان جراحی‌هایی که پزشک انجام داده است و نمونه کارهایی که از او می‌بینید؛ همگی روی قیمت تاثیرگذار هستند. البته فرقی ندارد که می‌خواهید جراحی زیبایی پلک داشته باشید یا دیگر جراحی‌های زیبایی را انجام دهید؛ در هر صورت این مورد در بین همه روش‌های زیبایی روی قیمت تاثیرگذار است. 

تخصص جراح 

بعضی از پزشکان متخصص هستند اما بعضی دیگر فوق تخصص دارند. تخصص جراح تا حد زیادی روی هزینه‌ها تاثیرگذار است و باعث می‌شود که شما عمل جراحی بهتری داشته باشید. قطعاً خیلی از شما ترجیح می‌دهید زیر نظر پزشکی باشید که تحصیلات بالاتر دارد و دیگر پزشکان او را به عنوان استاد خودشان می‌شناسند و از آنجایی که خیلی‌ها با شما هم نظر هستند، پس همین می‌تواند عاملی برای افزایش سطح قیمت باشد. 

وضعیت پزشکی بیمار 

وضعیت پزشکی تا حد زیادی روی هزینه بلفاروپلاستی پلک پایین یا بالا اثرگذار است. بیماری‌های مختلف مانند فشار خون بالا، عوارض قلبی، دیابت و غیره می‌توانند این هزینه‌ها را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهند، زیرا شما باید داروهای خاصی را مصرف کنید یا جراحی به گونه‌ای خاص انجام شود. همین می‌تواند عاملی برای افزایش هزینه‌ها هم باشد‌. به عنوان مثال ممکن است بعضی از افراد نیاز به مراقبت‌های ویژه هم داشته باشند که هزینه‌ها را افزایش می‌دهد. اگر فردی به مشکلات قلبی دچار باشد، بعد از اینکه جراحی انجام می‌شود، حتماً باید تحت انجام آزمایش‌های قلبی یا مانیتورینگ مداوم قرار بگیرد که خب قطعا خرج بالا خواهد رفت!

نوع جراحی 

نوع جراحی که انجام می‌دهید، روی هزینه افتادگی پلک تاثیرگذار است. بعنوان مثال اینکه قرار است جراحی پلک بالا را انجام دهید یا پلک پایین، نوع جراحی را هم تغییر می‌دهد. از طرفی بعضی از جراحی به صورت برش باز و پیچیده‌تر هستند و پزشک تغییرات بیشتری را هم ایجاد می‌کند و تهاجمی‌تر هم به حساب می‌آیند؛ اما بعضی از جراحی‌ها برش بسته هستند. میزان تغییرات آنها خیلی سطحی تر است اما میزان تهاجم و عوارض آن کمتر خواهد بود. از طرفی هزینه‌های نیز با یکدیگر متفاوت است. 

تعداد جلسات مشاوره 

بعضی از شما در مورد عمل جراحی حساسیت بسیار زیادی نشان می‌دهید. یعنی حتماً راجع به پزشک تحقیق می‌کنید، چندین جلسه مشاوره برگزار می‌کنید، در مورد جوانب مختلف با پزشک صحبت کرده و مشکلات و عوارض را از قبل می‌سنجید. همه این‌ها می‌تواند روی نوع جراحی‌تان تاثیرگذار باشد. در واقع میزان جلسات مشاوره و اطلاعاتی که از پزشک می‌گیرید، روی هزینه جراحی‌ تاثیر می‌گذارد. 

عمل بلفاروپلاستی متغیرهای بسیار مختلفی دارند. اگر می‌خواهید در مورد قیمت اطلاعات داشته باشید و کیفیت و مطب و تجهیزات هم برایتان به اثبات برسد، باید زیاد تحقیق کنید‌. همین باعث می‌شود که به کلینیک‌های مختلف بروید، در جلسات مشاوره زیادی شرکت کنید و ببینید که با برآورد شخصی خودتان کدام یک بهتر هستند که تمامی این‌ها هزینه دارد‌. 

هزینه مرکز جراحی یا بیمارستان 

جراحی پلک معمولاً با بی‌حسی انجام می‌شود و کسی از بیهوشی عمومی استفاده نمی‌کند اما در بعضی از شرایط خاص ممکن است پزشک دستور دهد که بیهوشی انجام شود. بیهوشی زمانی اتفاق می‌افتد که قرار باشد شما چند عمل زیبایی را با یکدیگر تجربه کنید. هزینه بیهوشی نسبت به هزینه بی‌حسی بالاتر است و این موضوع روی هزینه نهایی کارتان تاثیر می‌گذارد. اتاق عملی که داخل بیمارستان دارید، درمانگاه یا کلینیکی که کار را در آن انجام می‌دهید، همگی می‌توانند هزینه نهایی را مشخص کنند و به خاطر همین قیمت‌ها متغیر هستند. 

هزینه‌های جانبی عمل بلفاروپلاستی 

هزینه افتادگی پلک یک طرف ماجراست. وقتی که شما بلفاروپلاستی انجام می‌دهید، یک سری هزینه‌های جانبی هم برایتان وجود دارد که حتماً باید در مورد آنها صحبت کرد. این هزینه‌های جانبی موارد زیادی را شامل می‌شود که مهمترین آنها عبارتند از: 

ویزیت پزشک 

آزمایشات 

هزینه غربالگری 

بازدیدهای بعدی 

عوامل تاثیرگذار روی کاهش هزینه افتادگی پلک 

برای اینکه هزینه افتادگی پلک را کاهش دهید؛ می‌توانید از راهکارهایی استفاده کنید که تا حد زیادی تاثیرگذار هستند. شما برای مقرون به صرفه شدن هزینه‌ها می‌توانید چند کار زیبایی را در کنار یکدیگر انجام دهید. مثلاً می‌توانید جراحی افتادگی پلک را همراه با جراحی لیفت ابرو یا لیفت صورت انجام دهید. انجام چند جراحی این چنینی در کنار یکدیگر باعث می‌شود که نتیجه بسیار عالی بگیرید. از طرفی هزینه نهایی برایتان به صرفه‌تر از آب در می‌آید، زیرا فقط یک بار پول اتاق عمل می‌دهید و دیگر نیازی به بستری و انجام چند عمل زیبایی ندارید.

دوره نقاهت شما هم در این دوران راحت‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. در نتیجه بهبودی سریعی را تجربه می‌کنید. 

هزینه افتادگی پلک

جراحی پلاک با قیمت مناسب 

چنانچه می‌خواهید جراحی پلک را با قیمت مناسب انجام دهید، باید به کلینیک‌های مختلفی مراجعه کنید، در مورد آنها تحقیق کرده و ببینید که کدام گزینه برایتان بهتر هستند. هزینه جراحی پلک در بعضی از کلینیک‌ها کاملاً معقول بوده و از طرفی کیفیت کار بالایی را هم تجربه می‌کنید. یکی از آنها کلینیک زیبایی سعادت آباد است. مزیتی که در مورد این کلینیک وجود دارد، این است که شما می‌توانید نمونه کارهای بسیار زیاد و متنوعی را در صفحه اصلی سایت مشاهده کنید؛ یعنی قبل از اینکه بخواهید وقت بگذارید و به کلینیک بروید.

همین می‌تواند تا حد زیادی به تصمیم گیری شما کمک کند. در حقیقت وقتی که از نتایج و تغییرات راضی باشید، تا حد زیادی مصمم می‌شوید که فلان کلینیک را انتخاب کنید یا نه. مورد بعدی اینکه کلینیک زیبایی سعادت آباد همیشه قیمت‌های استاندارد را در نظر می‌گیرد. البته که هر سال افزایش قیمت در هر کلینیکی برای هر نوع جراحی وجود دارد اما این کلینیک همیشه استانداردهای لازم را در نظر می‌گیرد. 

بعلاوه اینکه از حاذق ترین و با تجربه‌ترین پزشکان هم استفاده می‌کند. علت تجربه پزشکان در کلینیک سعادت آباد این است که مراجعه کنندگان بسیار زیادی دارند. به خاطر همین جراحی‌های متعدد می‌دانند که هر صورتی و هر نوع بدنی باید تحت انجام چه نوع جراحی با چه روشی قرار بگیرند تا به بهترین نتیجه برسند.

بازه قیمتی هزینه بلفاروپلاستی 

بالاتر برایتان توضیح داده شد که هزینه جراحی پلک تا حد زیادی به تجربه پزشک بستگی دارد. همچنین کلینیکی که انتخاب می‌کنید، روی هزینه‌ها تاثیرگذار هستند اما به هر حال شما باید یک بازه قیمتی داشته باشید تا بتوانید تصمیم نهایی را بگیرید! کلینیک‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد اما معمولاً بازه قیمتی آنها بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون تومان است که باز هم در شرایط مختلف همه چیز تغییر می‌کند.

چیزی که گفتیم، می‌تواند آمادگی ذهنی خوبی برایتان بسازد.‌ البته که شما می‌توانید عمل بلفاروپلاستی را با هزینه‌های پایین‌تر از عدد حداقلی که گفته شد، در خیلی از کلینیک‌ها توسط پزشکان حاذق و مجرب تجربه کنید اما به شرطی که زیاد تحقیق کنید و از کلینیک و پزشک انتخاب شده، مطمئن باشید. 

پوشش بیمه برای پرداخت هزینه بلفاروپلاستی 

سوالی که وجود دارد این است که آیا هزینه جراحی پلک را توسط بیمه می‌توانیم پرداخت کنیم؟ باید صراحتاً به شما بگوییم که هیچ کدام از جراحی‌های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. در صورتی شما می‌توانید از بیمه استفاده کنید که افتادگی پلک باعث اختلال در بینایی‌تان شده باشد که حتماً پزشکانی در این باره هستند تا این موضوع را تشخیص دهند و بیمه مجاب شود که هزینه‌های شما را پرداخت کند. البته آن هم وابسته به برقراری آزمایش‌ها و تایید نهایی پزشکان است. 

مزایای انجام بلفاروپلاستی در کلینیک زیبایی سعادت آباد 

بالاتر گفته شد که اگر شما می‌خواهید قیمت‌های استانداردی را با کیفیت بالا تجربه کنید، به کلینیک زیبایی سعادت آباد مراجعه کنید اما این همه ماجرا نیست. مزایای دیگری هم در مورد این کلینیک وجود دارد که قطعاً شما را مجاب می‌کند تا به سراغ انتخاب آن بروید که شامل موارد زیر هستند: 

تجربه و تخصص پزشک 

اولین چیزی که در مورد این کلینیک می‌توان گفت؛ تجربه و تخصص پزشکانی است که در آن مشغول به کار هستند. این پزشکان به اندازه کافی تجربه دارند، چراکه تعداد زیادی مراجعه کننده داشته‌اند. از طرفی از آخرین دستگاه‌ها، تجهیزات و تکنیک‌ها استفاده می‌کنند‌. دستاوردهای علمی این کلینیک به اندازه کافی قابل توجه است و در نتیجه خیالتان راحت است که جراحی شما توسط بهترین پزشکان ایرانی انجام می‌شود. 

احساس آرامش و راحتی 

هیچ چیز به اندازه حس آرامش و راحتی قبل از جراحی برای بیمار اهمیت ندارد‌. کلینیک زیبایی سعادت آباد آرامش و راحتی حداکثری را برای شما به وجود می‌آورد  به اندازه کافی به شما رسیدگی می‌کند؛ فضای بسیار خوبی را در محیط به وجود می‌آورد تا شما بعنوان یک زیباجو احساس سختی نکنید. 

نتایج متناسب با اهداف و علایق خودتان 

مزیتی که در مورد این کلینیک وجود دارد، این است که جلسات مشاوره مفصلی برای شما برگزار می‌کند. به خاطر قابلیت هوش مصنوعی که وجود دارد، نتیجه بعد از جراحی را می‌توانید در کلینیک و قبل از عمل ببینید. همین باعث می‌شود که راحت‌تر تصمیم بگیرید. شاید ببینید که بعد از جراحی تغییرات خیلی مشهودی ندارید و همین شما را از جراحی منصرف کند یا اینکه ببینید تغییراتتان خیلی خاص و جذاب می‌شود و بیشتر برای جراحی میل پیدا کنید و اهداف و علایق خود را بیشتر بشناسید. کلینیک سعادت آباد در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کند و شما را با آمادگی کافی به سمت عمل جراحی پلک می‌فرستد. 

محیط کاملا تمیز و بهداشتی 

از دیگر مواردی که به شما کمک می‌کند تا یک عمل جراحی پلک بسیار عالی را تجربه کنید، تمیزی و بهداشت کلینیک است. خوشبختانه این مجموعه به خاطر تجهیزات بالا و امکانات بسیار خوبی که در اختیار بیمارانش قرار می‌دهد، می‌تواند این مورد را به خوبی برایتان اجرا کند و خیالتان از بابت بهداشت تمیزی و جلوگیری از هرگونه عفونت راحت باشد. 

جمع‌بندی 

هزینه افتادگی پلک موضوعی است که خیلی‌ها بابت آن نگرانی دارند و می‌ترسند که نتوانند از پس مخارج بر بیایند. عوامل مختلفی هستند که می‌توانند هزینه‌ها را تا حد زیادی تغییر دهند. تمامی این عوامل می‌توانند در جراحی شما تاثیر مثبت یا منفی داشته باشند. پس باید همه آنها را به صورت جداگانه بررسی کنید و در انتخاب پزشک به دقت کافی و حساسیت لازم را داشته باشید تا بتوانید به نتیجه درست برسید. ما در این مقاله این عوامل را به شما توضیح دادیم. همچنین کلینیکی را پیشنهاد دادیم که با آگاهی در مورد مزایا حتماً آن را مد نظر خواهید داشت. 

برخی از سوالات متداول 

جراحی پلک جزو جراحی‌های بسیار رایج است. تعداد بالای متقاضی در این جراحی باعث می‌شود که سوالات زیادی در مورد آن وجود داشته باشد که در این قسمت به بعضی از آنها پاسخ داده شده است. 

آیا جراحی پلک جزو جراحی‌های گران قیمت است؟ 

خیر. شما می‌توانید در کلینیک‌های معتبر و عالی جراحی پلک‌ها  را با قیمت کاملاً معقول و استانداردی انجام دهید و زیر بار هزینه‌های خیلی زیاد هم نروید. 

آیا قیمت جراحی پلک از جراحی بینی بیشتر است؟ 

همه چیز بستگی به پزشک و کلینیکی دارد که انتخاب کرده‌اید اما در حالت کلی هزینه جراحی پلک از جراحی بینی خیلی پایین‌تر است. 

آیا موقعیت جغرافیایی کلینیک هم می‌تواند روی قیمت جراحی تاثیرگذار باشد؟ 

پزشکان مجرب و کاربلد در کلینیک‌های بالا شهر بیشتر فعالیت می‌کنند و قیمت‌ها را هم بالا می‌برند. البته موقعیت جغرافیایی کلینیک هم به تنهایی روی این موضوع بی‌ تاثیر نیست.

 

کلینیک سعادت آباد
جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت
با متخصصی جراحی و زیبایی ما تماس بگیرید.
برای مشاوره با دکتر جراحی زیبایی سعادت آباد کلیک کن.