درباره ما

کلینیک پوست، مو و لیزر سعادت آباد

کلینیک زیبایی سعادت آباد از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را شروع کرده است. به تدریج مدیران این مجموعه با کمک یکدیگر، بررسی نقاط قوت و ضعف سیستم‌های درمانی مختلف را دستور کار خود قرار داده تا جایی که توانستند این مجموعه را به یکی از بهترین و مجهزترین مراکز پزشکی در ایران تبدیل کنند.

کلینیک سعادت آباد با برخورداری از جدیدترین تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های لیزری این روزها روی زبان خیلی‌ها افتاده است. دلیل این همه محبوبیت آن است که این مجموعه به کمک کادر ماهر از جمله پزشکان متخصص، مجرب و پرسنلی خوش رفتار و باتجربه، خدمت به زیباجویان عزیز را در اولویت کار خود قرار داده است.

در کلینیک سعادت آباد در یک محیط آرام با استفاده از به کارگیری جدیدترین تجهیزات دنیا خدماتی همچون خدمات زیبایی، خدمات جراحی، خدمات درمانی، تزریق چربی، خدمات لیزر، خدمات کاشت، خدمات زنان و ... ارائه می‌شود. نکته قابل توجه در رابطه با این مجموعه انجام فعالیت‌های مختلف در چارچوب استانداردهای روز دنیا است؛ به بیانی سعادت آباد هیچ کدام از خدمات خود را با به کارگیری روش‌های غیرعلمی انجام نمی‌دهد تا اعتبارش خدشه‌دار نشود.

 برای کسب بیشترین و بهترین نتایج در این مجموعه از دستگاه‌ها و تجهیزاتی استفاده می‌شود که می‌توانند در جوانسازی پوست، حذف لک‌های پوست، حذف موهای زائد و در کل درمان عارضه‌های پوستی کمک کننده باشند. بابد بدانید که جای نگرانی نیست؛ چراکه همه تجهیزات این مجموعه از مجوزهای بهداشتی و تاییدیه‌های بین المللی برخوردار هستند و به همین دلیل در به دست آوردن بهترین نتیجه تاثیرگذار هستند. به علاوه در کلینیک سعادت آباد اطلاعات شخصی و نیازهای مشتریان به عنوان رازی نگهداری می‌شود تا از آنها برای ارائه خدمات هرچه بهتر استفاده شود.

هدف کادر کلینیک سعادت آباد؛ سلامت و زیبایی شما عزیزان است؛ بنابراین تمام خدمات با توجه به خواسته‌ها و انتظارات شما صورت می‌گیرند. به علاوه ایمنی بیماران برای متخصصان بسیار مهم است؛ در نتیجه جهت گرفتن نتیجه مطلوب از ایمن‌ترین تکنیک‌ها استفاده می‌شود. در آخر باید بگوییم که با کلینیک سعادت آباد همه افراد می‌توانند زیبایی را تجربه کنند و از جذابیت خود لذت ببرند!