عکس قبل و بعد میکرودرم
تصاویر قبل و بعد۱۴۰۳-۰۵-۰۳

عکس قبل و بعد میکرودرم

میکرودرم ابریژن نتایج سریع و رضایت بخشی را برای بیمارانی ارائه می دهد که به دنبال ظاهری نرم تر و صاف تر هستند. میکرودرم ابریژن یک روش غیر تهاجمی است که با استفاده از نوک الماس، تنها خارجی ترین لایه پوست را جدا می کند تا چهره ای سالم و درخشان نشان دهد.

اگر به دنبال پوستی نرم تر و نرم تر هستید میکرودرم ابریژن می تواند به شما کمک کند مانند الماس بدرخشید – با استفاده از کریستال ها لایه بالایی پوست را جدا می کند و درخشش سالم تری را نشان می دهد.

تصاویر قبل و بعد میکرودرم ابریژن

در تصاویر زیر، نمونه های موفق قبل و بعد میکرودرم ابریژن را می توانید به همراه توضیحات آن ببینید. همچنین اگر تمایل دارید درباره میکرودرم ابریژن بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

تصویر زیر یک نمونه موفق انجام میکرودرم ابریژنمی باشد که می توانید به وضوع درخشندگی پوست را مشاهده کنید.

عکس قبل و بعد میکرودرم

در این کیس زن 72 ساله 10 لایه برداری سطحی آلفا هیدروکسی همراه با درمپلنینگ و میکرودرم ابریژن انجام داد. تن و بافت بهبود یافته است. چین و چروک ها بهبود یافته و پوست روشن تر می شود.

عکس قبل و بعد میکرودرم

در کیس دیگر زن 61 ساله 6 لایه برداری آلفا هیدروکسی و 3 درمان IPL انجام داد. قرمزی کمتر و کاهش لکه های قهوه ای. بهبود تن و بافت پوست.

عکس قبل و بعد میکرودرم

همینطور خانم 58 ساله ای که 6 بار لایه برداری آلفا هیدروکسی و 4 درمان IPL انجام داد. خطوط ظریف، تن و بافت بهبود یافته و قرمزی بهبود یافته است.

عکس قبل و بعد میکرودرم

 و زن 53 ساله 4 لایه برداری سطحی آلفا هیدروکسی و 4 درمان IPL انجام داد. قرمزی کمتر و کاهش لکه های قهوه ای. بهبود تن و بافت پوست.

عکس قبل و بعد میکرودرم

 زن 42 ساله مبتلا به ملاسما 2 بار لایه برداری انجام داد. سپس یک کرم دارویی سفارشی به مدت 2 ماه در خانه استفاده می شود. لکه های قهوه ای به طور قابل توجهی روشن تر و تن و بافت بهبود یافته است.

عکس قبل و بعد میکرودرم

 خانم 40 ساله مبتلا به هایپرپیگمانتاسیون 2 بار لایه برداری انجام داد. رنگدانه روشن تر، تن و بافت بهبود یافته است.

عکس قبل و بعد میکرودرم

 زن 30 ساله با اسکار آکنه که لایه برداری کازملان از رنگدانه زدایی داشت. سپس یک ماسک دارویی به مدت 2 ماه در خانه استفاده می شود. اسکارهای رنگدانه روشن تر هستند و آکنه کنترل می شود. با کار باعث بهبود تن و بافت پوست می شود.

عکس قبل و بعد میکرودرم

 

میکرودرم ابریژن چه کاربردهایی دارد؟

  • کاهش ظاهر خطوط ریز، لکه های ناشی از افزایش سن و جای زخم.
  • درخشندگی سالم و پوستی صاف تر.
  • برای بهبود نتایج سایر روش های زیبایی.
کلینیک سعادت آباد
جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت
با متخصصی جراحی و زیبایی ما تماس بگیرید.
برای مشاوره با دکتر جراحی زیبایی سعادت آباد کلیک کن.