افزایش میل جنسی با لیزر مونالیزا
خدمات لیزر۱۴۰۳-۲۰-۰۱

افزایش میل جنسی با لیزر مونالیزا

برخی خانم‌ها گاه بر اثر عوامل مختلف هیجان کم‌تری نسبت به قبل در رابطه جنسی خود احساس می‌کنند که این عوامل اگر زود تشخیص داده و شناسایی شود به راحتی قابل درمان است اما اگر خانم‌ها با تأخیر بسیار به پزشک مراجعه کنند ممکن است رابطه جنسی آن‌ها کمی با مشکل مواجه شود. عدم داشتن رابطه جنسی مطلوب و نرسیدن به ارگاسم در خانم‌ها موجب بروز مشکلات روحی از قبیل افسردگی، گوشه‌گیری و انزوا در آن‌ها می‌شود که همین امر در خلق و خوی آن‌ها نیز تأثیر سوء می‌گذارد که در نهایت باعث می‌شود خانم‌ها به صورت مداوم با شریک زندگی خود مشاجره داشته باشند و احساس مطلوب در زندگی نداشته باشند. 

لیزر مونالیزاتاچ

دلایل کاهش تمایل جنسی در خانم‌ها

  • کاهش تمایلات جنسی در خانم‌ها دلایل بسیاری دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به بروز مشکلات جسمی اشاره کرد. برخی خانم‌ها به دنبال خستگی شدید ناشی از کار در بیرون از منزل، نگه‌داری فرزند و مشکلات آن، مشکلات خانه‌داری یا تحمل دردهای جسمی شدید دچار عدم رغبت به داشتن یک رابطه جنسی مطلوب می‌شوند که این مسئله با استراحت مناسب، رفتن به یک سفر مطلوب و یا به طور کلی کمی وقت گذاشتن برای خود و تمایلات شخصی قابل درمان است البته اگر در مواردی مسئله خستگی بسیار شدید باشد و موجب بروز مشکلات روحی شود فرد می‌تواند به مشاوره مراجعه کند. ابتلا به برخی بیماری‌ها مانند سرطان، انجام شیمی درمانی و رادیو تراپی، مصرف برخی داروها به خصوص داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی، ابتلا به بیماری‌های قلبی و عصبی و ... نیز می‌تواند در کاهش تمایل جنسی افراد تأثیر داشته باشد.
  • استفاده بسیار از مشروبات الکلی، مواد مخدر و مواد روان گردان، درد حین مقاربت و انجام جراحی در اندام‌هایی مانند ناحیه تناسلی و پستان از دیگر علل مشکلات جسمی است که کیفیت رابطه جنسی افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. 
  • از دیگر دلایل کاهش تمایل جنسی خانم‎ها می‌توان به تغییرات هورمونی اشاره کرد. خانم‌ها هنگام ورود به دوران یائسگی، دوران بارداری و شیردهی کاهش سطح استروژن و هورمون‌های جنسی را تجربه می‌کنند که همین مسئله موجب بی‌میلی آن‌ها به رابطه جنسی می‌شود. تغییرات هورمونی دوران یائسگی به راحتی قابل درمان است اما درمان این مسئله در دوران بارداری و شیردهی با محدودیت مواجه است که پیشنهاد می‌شود افراد با پزشک خود مشورت کنند.
  • شرایط ذهنی نیز می‌تواند تمایلات جنسی خانم‌ها را تحت تأثیر قرار دهد. افرادی که تجربه خوبی از رابطه جنسی ندارند، خانم‌هایی که تجربه تلخ تجاوز را داشته‌اند، افرادی که از اندام خود رضایت ندارند و مداوم به دنبال ایراد گیری از اندام خود هستند، خانم‌هایی که تحت فشارهای شدید عصبی می‌باشند و یا دچار کاهش اعتماد به نفس هستند نمی‌توانند یک رابطه جنسی مطلوب و ارگاسم را تجربه کنند که به این افراد توصیه می‌شود برای درمان مشکلات فیزیولوژیک خود اقدام کنند.
  • نداشتن رابطه عاطفی و عدم دریافت انرژی مثبت از شریک جنسی از دیگر عواملی است که تمایل جنسی خانم‌ها را هدف قرار می‌دهد. بنابراین برای درمان کاهش تمایل جنسی ابتدا باید علت را شناسایی و سپس درمان را آغاز کرد.

 افزایش میل جنسی با لیزر مونالیزا

روش‌های پزشکی درمان کاهش تمایل جنسی

امروزه روش‌های بسیاری برای افزایش تمایل جنسی خانم‌ها وجود دارد که می‌تواند بسیار مؤثر و نتیجه بخش باشد که از جمله ایمن‌ترین و کارآمدترین آن می‌توان به درمان با لیزر مونالیزا تاچ اشاره کرد. لیزر مونالیزا تاچ یک روش درمانی واژینال است که با ایجاد پالس‌های کوچک و کنترل شده از لیزر CO2 در بافت‌هایی که سطح داخلی واژن را می‌پوشانند، باعث تحریک کلاژن سازی در لایه زیر مخاطی و افزایش ضخامت واژن و انعطاف پذیری آن می‌شود. لیزر مونالیزا با بازسازی الاستیسیته و رطوبت بافت واژن موجب افزایش لذت جنسی می‌شود.

دوره درمان با لیزر مونالیزا

خانم‌هایی که از بی‌میلی جنسی رنج می‌برند برای درمان باید کمی صبور باشند. درمان با لیزر مونالیزا تضمینی و قطعی است اما نیاز به زمان دارد البته ممکن است افراد حتی پس از اولین جلسه درمان احساس تغییراتی در خود شوند اما درمان کامل کمی زمانبر است. لیزر درمانی باید طی چند جلسه حداقل 4 الی 6 جلسه با فاصله زمانی یک ماهه برای افراد انجام شود که البته گاه ممکن است برخی افراد بیش از این تعداد به درمان نیاز داشته باشند.

پروسه درمان با لیزر مونالیزا

هر جلسه درمان حدود 20 الی 30 دقیقه به طول می‌انجامد که در این مدت به دلیل استفاده پزشک از ژل‌های مخصوص یا بی‌حسی‌های موضعی فرد هیچ گونه احساس درد و ناراحتی نخواهد کرد. درمان کاهش تمایل جنسی با لیزر مونالیزا بدون نیاز به برش و بخیه انجام می‌شود و برای بهبودی نیازی به ماندن بیمار در منزل و استراحت در رختخواب وجود ندارد. البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کم‌ترین زمان بهتر است بیمار نکاتی که پزشک تذکر می‌دهد را به خوبی رعایت کند. برای مثال پزشک از بیمار می‌خواهد بعد از هر جلسه درمان به مدت 3 روز الی یک هفته رابطه جنسی نداشته باشد، از انجام فعالیت‌های سنگین که موجب افزایش فشار به ناحیه تناسلی می‌شود خودداری نماید، هیچ گونه مواد شیمیایی و عطری در ناحیه تناسلی استفاده نکند و لباس‌های جذب و تنگ را برای مدتی فراموش کند.

عوارض جانبی درمان کاهش تمایل جنسی با لیزر مونالیزا

تمام روش‌های پزشکی با عوارضی همراه است اما عوارض ناشی از به کارگیری لیزر مونالیزا نسبت به مزایای آن بسیار کم و غیر قابل مقایسه است. استفاده از لیزر مونالیزا برای بهبود کیفیت زندگی زناشویی افراد ممکن است با عوارضی مانند التهاب ناحیه تناسلی، خارش، احساس گرما، خشکی پوست و سوزش همراه باشد که درمان این عوارض عمدتاً نیازی به مداخلات درمانی ندارد اما اگر تحمل این عوارض برای برخی سخت باشد پزشک مُسکن  و داروهایی تجویز می‌کند که بیمار با مصرف به موقع آن می‌تواند از بروز عوارض و شدت آن پیشگیری کند. علاوه بر دارو پزشکان برای پیشگیری از بروز درد و تشدید آن به بیماران توصیه می‌کنند 24 ساعت پس از درمان از نشستن‌های طولانی ‌مدت خودداری کنند، اجازه دهند هوای تازه به ناحیه تناسلی برسد، از دست‌کاری و خاراندن محل درمان خودداری کنند، از کمپرس سرد برای بهبود استفاده کنند و استحمام نداشته باشند.

نوع خوابیدن پس از درمان با لیزر مونالیزا

به افراد توصیه می‌شود حداقل به مدت سه روز پس از درمان شب‌ها یا هنگام خواب ظهر از خوابیدن به شکل دمر یا جمع کردن پاها را زیر شکم و ناحیه لگن خودداری کنند؛ زیرا این نوع و مول خواب موجب افزایش فشار به ناحیه واژن می‌شود که ممکن است خون‌رسانی به محل درمان را با شکل مواجه کند. توصیه می‌شود افراد در این سه روز طاق باز بخوابند و هنگام خواب لباس نخی سبک بپوشند.

 افزایش میل جنسی با لیزر مونالیزا

نوشیدن آب بعد از درمان با لیزر

از آنجایی که ممکن است اشعه لیزر و گرمای حاصل از آن موجب تبخیر آب بدن شود به افراد توصیه می‌شود برای پیشگیری از عارضه کم ‌آبی بدن، خشکی پوست، التهاب پوست و غیره مایعات به خصوص آب بسیار مصرف کنند. افراد توجه داشته باشند مایعاتی که حاوی قند بالایی هستند برای تأمین آب بدن نه تنها مفید نمی‌باشند بلکه ممکن است فرد را در معرض افزایش قند خون قرار دهد.

کلام آخر

درمان کاهش تمایل جنسی باید در یک کلینیک مجهز و توسط کادر درمان مجرب انجام شود تا نتیجه‌بخش و مثمر ثمر واقع شود از این رو افراد باید قبل از آغاز درمان در خصوص کلینیک، تجهیزات پزشکی و تجربه کادر درمان تحقیقات لازم را انجام دهند. کلینیک پوست سعادت آباد با داشتن سابقه درخشان در زمینه درمان کاهش تمایل جنسی توانسته کمک شایانی به بیماران خود کند از این رو همواره به داشتن میزان بالای رضایت بیماران خود مفتخر است و آن را سرمایه گران قدر برای خود می‌داند.

 

کلینیک سعادت آباد
جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت
با متخصصی جراحی و زیبایی ما تماس بگیرید.
برای مشاوره با دکتر جراحی زیبایی سعادت آباد کلیک کن.